O firmie

Nasza historia rozpoczęła się w 2003 roku w Toruniu. Wtedy to doszliśmy do wniosku, że proponowane przez inne firmy garnitury męskie nie zawsze spełniają oczekiwania klientów. Postanowiliśmy to zmienić, w końcu w dniu ślubu czy innej ważnej uroczystości każdy gentleman pragnie prezentować się po prostu dobrze. Zaczęliśmy przygodę ze sprzedażą marynarek i spodni w stylu formalnym oraz casualowym.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Potrzebny Ci garnitur męski ślubny lub na inną okazję? W naszym sklepie dostępne są modele o kroju slim fit, tj. z taliowaną marynarką i zwężanymi spodniami oraz ubrania regular. Każda kolekcja emanuje prawdziwą męskością. Posiadamy szeroki wybór wzorów i kolorów, więc z pewnością znajdziesz model, który będzie w 100% odpowiadał Twoim potrzebom. Jeśli masz nietypową sylwetkę lub szukasz czegoś specjalnego, pomożemy Ci znaleźć odpowiedni model.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z Lassar?

Pewnie zadajesz sobie teraz to pytanie, więc spieszymy z odpowiedzią. Powodów jest kilka, przede wszystkim warto podkreślić, że proponowana przez nas odzież powstaje w Polsce. Do jej produkcji użyte są wyłącznie najlepsze gatunkowo tkaniny zapewniające maksymalny komfort termiczny oraz swobodę użytkowania. Jako nieliczni w Toruniu oferujemy również garnitury, w tym te ślubne, gwarantując szybki czas realizacji zlecenia - możemy zapewnić, że w odpowiednio dobranych pod Ciebie marynarce czy spodniach, będziesz się czuł po prostu doskonale!